Anna

Jestem magistrem psychologii o specjalizacji psychologia kliniczna, po studiach na Uniwersytecie Wrocławskim, i psychoterapeutą.
Ukończyłam roczne Studium Pomocy Psychologicznej oraz 3-letnie podyplomowe Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto”.
Szkolenie to afiliowane jest w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej i przebiega w oparciu o standardy Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej /EFPP/ oraz standardy projektu ustawy o zawodach medycznych, regulujących tryb uzyskiwania kwalifikacji psychoterapeutycznych, i ma charakter studiów podyplomowych.
Jako psychoterapeuta pracuję z Pacjentem lub parą, w zależności od potrzeby zarówno w konwencji pomocowej, jak i prowadząc terapię długoterminową.
Należę do sieci ekspertów rozwodowych portalu rozwod.pl, publikuję w popularnych pismach kobiecych, m.in. w „Elle”, artykuły dotyczące relacji partnerskich.
Zobacz
Moje dotychczasowe 18-letnie doświadczenie zawodowe, superwizja pracy i bezpośredni kontakt z najnowszymi tendencjami psychoterapii dają gwarancję pełnej profesjonalności.

Serdecznie zapraszam Anna Rzążewska, psycholog, psychoterapeuta
Tel. 608 237 974 (kliknij aby zadzwonić)
CENTRUM PROFESJONALNEJ TERAPII MAŁŻEŃSKIEJ I PAR 50-072 Wrocław, ul. Włodkowica 21, budynek B, I piętro