Gabinet

Zgodnie z etyką naszego zawodu, dbamy o zapewnienie Pacjentom pełnej dyskrecji i podstaw poczucia zaufania. Wiemy jak ważne jest to, by terapia odbywała się w komfortowych warunkach. Dlatego umawiamy się z Pacjentem zawsze na konkretną godzinę, tak by mógł bez oczekiwania i styczności z osobami postronnymi wejść do gabinetu, ulokowanego w dostępnym, ale dyskretnym miejscu.

Wizyty są możliwe tylko po ich wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
Prosimy dzwonić między godziną 10:00 a 22:00, od poniedziałku do niedzieli. Z uwagi na charakter naszej pracy możliwe jest, że w danym momencie nie odbierzemy telefonu. Prosimy wówczas zadzwonić nieco później lub poczekać aż oddzwonimy, zwykle w czasie nie dłuższym niż dwie godziny.

Gabinet mieści się w centrum Wrocławia, dwie przecznice od Rynku, na ul. Włodkowica 21. Naprzeciwko gabinetu znajduje się parking. Pracujemy 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-22, w soboty i niedziele w godz. 12-20.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu wysokiego poziomu usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, przy maksymalnym komforcie psychicznym i pełnej dyskrecji.
CENTRUM PROFESJONALNEJ TERAPII MAŁŻEŃSKIEJ I PAR 50-072 Wrocław, ul. Włodkowica 21, budynek B, I piętro